Reklamacje

Chcesz złożyć reklamację na zakupiony produkt? Poniżej w kilku krokach pokażemy Ci jak to najszybciej zrobić. Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie jest objęty 2-letnią rękojmią.

  • Zależy nam, aby pozytywnie rozpatrywać wszystkie reklamacje, ale w niektórych przypadkach nie jesteśmy w stanie tego zrobić. Zanim dokonasz reklamacji koniecznie oceń stan produktu oraz upewnij się, że powstałe wady nie wynikają z niewłaściwego użytkowania lub konserwacji produktu.
  • Wraz z reklamowanym produktem dołącz do paczki  wypełniony formularz reklamacji znajdujący się pod tym linkiem. Jeżeli nie posiadasz drukarki, przygotuj własnoręczny opis reklamacji. Sugerujemy, aby bazować na naszym wzorze, co znacznie ułatwi dokonanie i rozpatrzenie reklamacji.
  • Sposób opakowania i przewozu zwracanych towarów powinien odpowiadać właściwościom rzeczy. Rekomendujemy aby produkt był odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony.
  • W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy. W przypadku gdy będzie to niemożliwe (np. z powodu braku dostępności), Jestesmodna.pl zwróci wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji lub klient może wybrać inny produkt z oferty sklepu.
  • Jeżeli reklamacja okaże się niezasadna lub nie będziemy mogli spełnić Twoich oczekiwań, reklamacja zostanie oddalona, a jednocześnie zwrócimy Ci towar.
  • Zwroty kosztów transakcji realizowane są przelewem bankowym na podany w formularzu numer konta. W przypadku wpłat przez system płatności Przelewy24 na numer konta, z jakiego wpłata dotarła.
  • Wszystkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni. W razie konieczności wydania opinii rzeczoznawcy termin rozpatrzenia reklamacji może się wydłużyć do 21 dni kalendarzowych.

Pobierz formularz reklamacji

 

DOKĄD ODESŁAĆ TOWAR?

JestesModna.pl
ul. Ożarowska 40/42 (hala B, rampa 6)
05-850 Duchnice
Tel: 801 05 05 85

Paczki wysyłane za pobraniem nie będą odbierane. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium